Lajmet e fundit

E Mbani Mend Tomkën, Ja Si Duket Ai Sot Pas Kaq Shumë Vitesh.Sa Ka Ndryshuar

 

“Tomka dhe shokët e tij” ka qenë një ndër filmat më të dashur për fëmijë i viteve ‘77.
Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

Një tjetër sukses i regjisores Xhanfize Keko, por që nxori në pah edhe aftësitë e një aktori të vogël si Enea Zhegu (Tomka).
Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

As Zhegu nuk e ka vazhduar rrugën e vështirë e të bukur të aktrimit. Ai tashmë ka pamjen e një burri të rritur.
Ne emisionin Top Show ai vetë tregoi se ishte terhequr nga bota a akrtimit dhe ka jetuar jeten e tij larg kinematografise ne Shqiperi dhe jashtë saj.