Lajmet e fundit

Eni Shehut I Hodhen Gabimisht Rrogen E Eni Cobanit: Ashtu Siç Erdhën, Ashtu Ikën Lekët. Unë Th

Advertisement

 

Moderatori i njohur per te gjithe Eni Shehu ishte i ftuar diten e djeshme në emisionin Rudina në Tv K lan.
Disa kohë më parë, Rudina Ma gji stari kishte ftuar En i Ço banin në emision por ka ngatërruar mbiemrin duke e prezantuar si Eni Shehu.
Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

Pas këtij i ncidenti të vogël, moderatori Eni Shehu ka reaguar dhe ka treguar se mbiemri i vajzërisë së Eni Çobanit ka qenë Shehu.
Këtë e ka zbuluar për shkak të një g abimi që ka ndodhur shumë kohë më parë kur rroga e juristes kishte kaluar në llogarinë e moderatorit.
Eni Shehu: Rastësisht e kam zbuluar këtu në Klan.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

 

Më kanë kaluar një herë rrogën e Eni Çobanit dhe shyqyr që nuk e harxhova se nuk e di ku mund t’i gjeja lekët që t’ja rimbursoja.
Nuk e vura re sepse ishte shumë i shpejtë ope racioni financiar saqë ashtu siç erdhën, ashtu ikën lekët. Unë thjesht e mora vesh nëpër korridore.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Advertisement

Advertisement