Lajmet e fundit

Hygerta Sako Si Valbona Selimllari, Pas Shumë Vitesh Tregon Vajzën e Sajë. Ato Duken Si Dy Motra…!

 

Gazetarja sportive Hygerta Sako ka qene shume e rezervuar persa i perket jetes se saj private. Sidomos per vajzen e saj.
Ne gjithe keto vite ajo ka zgjedhur te mos e nxjerr vajzen publikisht

 

. Por diten e sotme ne 14 vjetorin e saj te lindjes Hygerta ka bere nje urim publik me nje kolazh fotosh te vajzes se saj.
Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

 

Nje urim mjaft i ndjere dhe mund te themi se vajza ka nje ngjashmeri te madhe me Hygerten.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…