Lajmet e fundit

Me Floket E Shkurtra Dhe Te Verdha/ Ja Si Dukej Rudina Dembacaj Kur Ishte Bjonde Njehere E Nje Kohe

 

Rudina Dembacaj eshte nje prej personazheve me te dashur per publikun.Ajo eshte nje emer mjaft i njohur i skenave te teatrit dhe atyre televizive.

 

Rudina eshte nje nga personazhet me te perfolur te showbiz-it. Aktorja dhe moderatorja e njohur eshte shume aktive ne rrjetet sociale dhe shpesh poston foto te ndryshme nga perditshmeria.

 

U be kohe qe e shohim Rudinen ne ekran po nga ajo kohe e deri tani ajo ka ndryshuar shume. Ne nje prej fotove te publikuara moderatorja dhe aktorja e njohur shfaqet me floket bionde dhe te shkurtra. Pamja e saj duket shume ndryshe nga sot por mund te themi qe tani ajo eshte nje prej personazheve me simpatike te ekranit.
Shtyp hapësiren rek.lamuese me poshte dhe shikoni fotot