Lajmet e fundit

Me Rastin E Ditëlindjes Së Saj, Alketa Vejsiu Na Njeh Me Prindërit E Saj Dhe Kuptohet Lehtë Se Nga Ka Ngjarë

 

Me disa video në Instagramin e saj, Alketa Vejsiu i ka njohur që të gjithë me mamanë dhe babain që deri më tani i kishte mbajtur larg vëmendjes së rrjeteve sociale.Nga video krah të atit, dallohet edhe ngjashmëria shumë e madhe e moderatores me të atin e cila është shumë e theksuar.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

Alketa ka ndarë dhe një moment me mamanë, zonjën e quajtur Xhulja e cila nuk i ka kursyer gjithë fjalët e dashurisë për të bijën.
Moderatorja i ka mbajtur larg rrjeteve sociale njerëzit e saj më të dashur, fëmijët, bashkëshortin apo prindërit, megjithatë postimi i fundit i shuajti ca kuriozitete dhe shkak është bërë ditëlindja e saj.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

Alketa mbush sot 38 vjeç dhe si rrallëherë ka ndarë këto momente duke zbuluar se ditëlindja e ka gjetur pranë prindërve.
Ajo ka treguar prej vitesh se ndonëse të ndarë, nuk i ka munguar asnjëherë kujdesi i tyre dhe kjo sot është një provë më shumë.