Lajmet e fundit

Tiranë/ ‘’Shkoi tek KASAPl për të marrë MlSH…’’, atë që e pa në mishtore nuk mund ta…

Advertisement

 

Një rrëfim i pazakontë vjen nga një grua nga Tirana. Ajo rrëfen se shkoi të blejë mish në një dyqan kasapësh por mbeti pa fjalë nga ajo që pa.Shtyp hapësiren rek.lamuese me poshte dhe shikoni postimin e plotë

 

Kasapi pasi i shiti mishin i shpjegoi në konfidencë e sipër duke qënë se e kishte kliente prej vitesh se si një ditë një vajzë, shoqe e vajzës së tij, kishte hyrë në dyqan dhe kishte bërë një “selfie” mjaft të ç uditshme, duke ia treguar.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

 

AJo vajza ne foto ishte duke e kicur nje gjuh lope dhe duke e shijuar.
Nermalisht kete gje nuk e kishte aprovuar pronari per qeshtje pastertetie…dhe ju duk mjaft e quditshme…
Shtyp hapësiren rek.lamuese me poshte dhe shikoni postimin e plotë

Advertisement

Advertisement