Lajmet e fundit

VIDEO/ “Çmendet” Rovena Stefa, tregon gj0ksin në Tik Tok

Këngëtarja, Rovena Stefa është bërë virale në rrjetin social Tik Tok.

 

Krejt kjo pasi e njejta në një videolive me një qytetar shfaqi gjoksin e saj para mijra personave që po e ndiqnin ato momente.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

 

Siç duke qytetari insistoi dhe këngëtarja nuk përtoi të ia plotësoj dëshirë.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

 

Për më shumë rreth këtij momenti mund të ndiqni videon: