Lajmet e fundit

Ai Është Biblili I Shkodrës, Po Shikoni Sa Zonjë Të Bukur E Paska Gruan Bujar Qamili: Do Habiteni Se Ajo Ka Qenë Xheloze Për Eli Farën

Advertisement

 

Ai Është Biblili I Shkodrës, Po Shikoni Sa Zonjë Të Bukur E Paska Gruan Bujar Qamili: Do Habiteni Se Ajo Ka Qenë Xheloze Për Eli Farën

 

Në shumë intervista të dhëna për mediat e ndryshme, këngëtari i mirënjohur shkodran Bujar Qamili ka rrëfyer se bashkëshortja e tij është xheloze.

 

Por i pyetur se cila është kolegia që ka zgjuar më shumë xhelozi tek ajo, Bujari është përgjigjur sinqerisht duke thënë emrin e këngëtares Eli Fara.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

Duke dëgjuar për këto “skena” xhelozie të zonjës së këngëtarit, sigurisht që na është zgjuar kureshtja për të ditur diçka më shumë rreth saj.DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE..

Advertisement
Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

 

Së fundmi këngëtari është shfaqur përkrahë zonjës së tij, e cila e ka shoqëruar atë në një eveniment ku ai ka qenë i ftuar. Siç shihet edhe në foto çifti simpatik duken shumë mirë së bashku dhe kanë një harmoni që është e lehtë të kuptohet edhe nëpërmjet një fotoje.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Advertisement

Advertisement