Lajmet e fundit

Duken Si Kopje E Babait/ Ja Sa Jane Rritur Femijet E DR.Florit Dhe Shikoni Sa I Kane Ngjare Atij…

 

Ai ishte nje nder kengetaret me te dashur dhe me te pelqyer te publikut shqiptar e aq me teper atij rinor,

 

por ai nderroi jete vite me pare duke lene pas dy femije te vegjel, vajzen e tij te bukur Kaltrinen, dhe djalin simpatik qe duket se i ka ngjare komplet te atit, Danjelin.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte qe te shfaqen pamjet ↓↓ artikulli vazhdon..

 

Landi, nje nder miqte e Dr.Florit, publikon shpesh ne rrjetet sociale, foto me femijet e Dr.Florit, me kenget e te cilit na ka bere ta kujtojme edhe tani.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte qe te shfaqen pamjet ↓↓ artikulli vazhdon..