Lajmet e fundit

S’do Ta Njihni Bora Zemanin Dhjetë Vite Më Përpara, Do Ngeleni Pa Fjalë Ç’punë Bënte Dhe Si Duket Imazhi I Moderatores Në Vitin 2012 (VIDEO)

 

Bora Zemani është një nga moderatoret më të komentuara në ekranin shqiptar. Aktualisht, ajo moderon emisionin më të ndjekur dhe me një audiencë të lartë atë të “Për’puthen”.

 

Por, a e dini që më herë Bora Zemani ka qenë edhe prezantuese e motit. Nga pamjet që po qarkullojnë ajo mezi njihet.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

Sot ajo shfaqet brune, kur prezantonte motin ka qenë bjonde, me flokë të bardha.Në një video të publikuar në media, Zemani mezi njihet. Aty shihet me flokë të bardha.
Video është e vitit 2012.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

<iframe width=”819″ height=”486″ src=”https://www.youtube.com/embed/47i8LylJlis” title=”YouTube video player” frameborder=”0″ allow=”accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture” allowfullscreen></iframe>