Lajmet e fundit

Spiropali S’përmbahet Ndaj Berishës: Bota E Përtejme Ka Deputetin E Vet, Ik Në Shpi O Sali, S’ka Agim Për Ty

Advertisement

 

Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin Elisa Spiropali nuk la pa përgjigje Sali Berishën pas akuzave të këtij të fundit kundër qeverisë.

 

Ajo tha se bota e të vdekurve ka si deputet Berishën. Ministrja i përmendi se damkën e hajdutit ish-kryetari i PD e ka marrë nga SHBA nëpërmjet shpalljes “non grata” për korrupsion dhe minim të demokracisë.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Advertisement

 

“Edhe ata në botën e përtejme duket se kanë deputetin e tyre,. Kujt i thua hajn, ti që je shpallur hajn nga SHBA, ke marrë damkën përfundimtare?!Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

 

Ik në shpi o Sali, shijo perëndimin e diellit se ska më agim për ty”, iu përgjigj Spiropali-Berishës.

Advertisement
Advertisement