Lajmet e fundit

Djali I Nxjerr Të Palarat Aktores Së Dashur Yllka Mujos: Mamaja Ime Është, S’di Fare…

Advertisement

 

Djali i aktores së mirënjohur Yllka Mujo, Amos Zaharia, është vënë në vështirësi në emisionin “E diell”, ku është pyetur se kë preferon më shumë, ushqimet e gatuara nga e ëma, apo ato nga e dashura Gigiola.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

Teksa të gjithë po prisnin që Amosi të zgjidhtë të ëmën, ai habiti jo pak ku tha se Gigiola gatuan më mirë dhe ushqimet e saj i pëlqejnë më tepër, duke shtuar se talenti i Gigolës, përveçse këngës është dhe gatimi.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Advertisement
Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

 

Kush gatuan më mirë mamaja apo e dashura”/ Djali i Yllka Mujos jep …
“Gigiola, e ka dorën më të mirë. Mami është artiste në të tjera vende, Gigiola përveç këndimit ka pasion dhe gatimin”, tha Amos.

Advertisement
Advertisement