Lajmet e fundit

Kaq E Vogël Por Shumë E Talentuar! Shikoni Çfarë Është E Aftë Të Bëjë Stërmbesa E Enver Hoxhës

Advertisement

Kaq e vogël por shumë e talentuar! Shikoni çfarë është e aftë të bëjë stërmbesa e Enver Hoxhës

 

Rezarta Shkurta prej vitesh është larguar nga muzika. Tashmë ajo i është dedikuar pasionit të saj për fotografinë.
Shkurta është mjaft aktive në rrjetet sociale dhe ndn momente me vogëlushen e saj Hera. Këtë herë ajo ka zbuluar talentin e vogëlushes së saj që duket se e ka trashëguar pikërisht prej së ëmës. Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Advertisement

 

Hera shfaqet duke pikturuar disa luledielli në telajo. Si çdo prind, dhe ish-këngëtarja duket se është shumë krenare për vajzën dhe ‘arritjet’ e saj, si dhe është mbështetja më e madhe për të. Rezarta u vendos në qendër të vëmendjes së medias për shkak të problemeve me ligjin që pati bashkëshorti i saj, Ermal Hoxha. Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Advertisement
Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

Advertisement