Lajmet e fundit

Më tha humba prej teje/ Beatrix flet pas ndarjes nga Donaldi…

 

Këngëtarja postoi për disa sekonda në Instagramin e saj një foto ku pohon se është ndarë nga aktori, madje ka dhënë edhe arsyen pse mori këtë vendim.Ajo shkruan se ai që dashuroi, duke iu referuar aktorit Donald Veshaj, e ka akuzuar se është fajtore për humbjen e tij në BBV.

 

Ndër të tjera ajo shkroi se të gjithë e kanë gjykuar e ofenduar, por shtoi se “është një vajzë e pafajshme që nuk ndau askënd nga askush” dhe se shpreson që një ditë ta kuptojnë se kë kanë përkrahur.Megjithëse fotoja që ajo ka publikuar është fshirë shumë shpejt, ndjekësit e saj e kanë ruajtur dhe tani po qarkullon nëpër rrjetet sociale.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

 

“Përshëndetje yjet më të bukur! Besoj që gjithë nga ju e kani parë storyn tim të fundit në Instagram, dhe Po, u ndava nga Donald Veshaj. Shumica nga ju më gjykuat, më keni sharë, ofenduar, por nuk e kuptuat se çfarë ka ndierë kjo vajzë e pafajshme, e cila nuk e ndau askënd nga askush por vetëm dashuroi.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

Nuk e pata përkrahjen e juaj, unë luftova për dashurinë, por ai që dashurova më tha “humbjen e kam nga ty”… Unë besoj që të gjithë ju morët atë që dëshiruat, shpresoj që me kalimin e kohës do e shihni se kë person përkrahët dhe kë person gjykuat. Dashuri dhe mirësi për ju”, shkruhet në storyn e publikuar.