Lajmet e fundit

Shoku i ish-bashkëshortit e akuzoi për tradhti, reagon për herë të parë Monika…

Advertisement

Monika Lubonja ka reaguar për herë të parë ndaj akuzave të shokut të ish-bashkëshortit. Teksa ajo ndodhej në “Big Brother VIP” personi në fjalë e akuzoi pëe tradhti dhe nashtrin.

 

Aktorja la të nënkuptohej në shtëpinë më të famshme në Shqipëru se ishte tradhtuar nga ish/zv.ministri i ndjerë i Turizmit, Genci Pasko. Pasi lajmi u bë viral, reagoi në një koment në mediat online miku i politikanit të ndjerë, Leandër P. i cili hodhi akuza të rënda ndaj aktores duke thënë se ishte pikërisht ajo që filloi me tradhtitë e njëpasnjëshme.

 

Gjatë një interviste pas daljes nga “Big Brother VIP”, Monika është shprehur se fjalët e saj janë shtrembëruar dhe ky është një thashethem skandaloz. Ajo u shpreh se nuk ka thënë në asnjë moment se ish-bashkëshorti e ka tradhtuar, duke theksuar se u divorcuan për shkak se nuk shkonin mirë me njëri-tjetrin.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Advertisement

 

“Është totalisht shtrembërim. Është një thashethem skandaloz. U hodh nga Sheila një temë bisede: A do ta falni ju tradhtinë? Kur folën të gjithë banorët, fola dhe unë. Dhe unë kam thënë: “Nëse në një moment ti e do shumë një njeri, patjetër dhe mund ta falësh”.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

 

Ky ka qenë sensi i bisedës, por nuk e kam pasur për ish-bashkëshortin tim. Kjo ka qenë një temë shumë e pisët që është luajtur nga njerëzit që kanë hedhur akuza mbi statusin tim. Unë kam pasur një marrëdhënie të shkëlqyer me bashkëshortin tim. Ne thjesht jemi divorcuar sepse nuk shkonim me njëri tjetrin dhe për mos të filluar këto problemet që dalin në çift dhe për vajzën tonë, për të qenë të ndershëm me veten, atëherë menduam për sa kohë marrëdhënia jonë nuk shkon divorci është zgjidhja më e mirë. Kemi qenë njerëzit më të shkëlqyer për sa i përket kësaj pikëpamje”, tha Monika.

Advertisement
Advertisement