Lajmet e fundit

Do Shokoheni Njihuni Me Shqiptarët Që Kanë Bërë Tatuazh Sali Berishë Dhe Këngëtaret

 

Ditëve të sotme, për shkak të rrjeteve sociale, fansat e VIP-ave bien edhe më shumë në sy.

 

Ama edhe cmendurirat e tyre janë shtuar edhe më shumë, duke lënë kështu shpeshherë pa fjalë gjithë publikun.
Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

Në galeri do të gjeni disa nga veprimet më të cmendura që kanë bërë fansat për VIP-at shqiptarë.
Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…