Lajmet e fundit

Adela Nuk Mundemi Pa Ty, Ikja E Saj I Tronditi Të Gjithë, Miku I Saj Bën Shkrimin Që Na Ka Prekur….!

Advertisement

 

Ne vjeshte te vitit 2017 u nda nga jeta gazetarja e showbizit shqiptar, Adela Xhamani.

 

Ajo ishte nje nder Ish-banoret e “Big Brother” dhe humbi jetën në nje moshe te re pas një problemi të papritur në zemër.
Miku i saj më i mirë, Eraldo Rexho e kujton Adelën e ndjerë herë pas here në rrjete sociale, ku ata te dy kanë ndarë shumë kujtime të përjetuara sëbashku me nje mikeshe tjeter, sic shkruan ai ‘tre mosetjeret’.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0
Advertisement

 

Ai ka shperndare nje foto kujtim mes miqsh ku është dhe Adela, Eraldo shkruan dhe na prek:
“Akoma e pabesueshme kjo jetë pa ty ”, shkruan Eraldo në postimin që ka shpërndarë ne facebook.
Kujtojme se Adela u nda nga jeta në moshën 31-vjeçare para 3 vitesh.DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE

Advertisement

Advertisement