Lajmet e fundit

Detajet e reja/ Pse greku vrau me sopatë prindërit dhe mbyti dy fëmijët shqiptarë 1 dhe 2 vjeç?

Advertisement

Detaje të reja mësohen nga ngjarja qe ndodhi ne greqi mbremejen e djeshme

 

Sipas mediave greke, autor i dyshuar i ngjarjes është një 57-vjeçar grek. Autoritetet besojnë se ngjarja qe ndodhi në Andravidë ndodhi për shkak të mosmarrveshjeve financiare të një banori nga ky fshat i cili është zhdukur.

 

Ai është personi që i ka lëshuar banesën me qira familjes shqiptare.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

Sipas informacioneve të protothema.gr, policia ndodhet aktualisht në shtëpinë e 57-vjeçarit grek, i cili është i martuar dhe ka dy fëmijë. Në fakt, shtëpia e tij ndodhet vetëm dy blloqe poshtë skenës së vrasjes makabre. Personi konkret është shpallur në kërkim prej mbrëmë jo vetëm nga policia, por edhe nga familjarët e tij, të cilët deri më tani nuk kanë mundur ta lokalizojnë.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Advertisement
Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

 

Fillimisht u përfol se i dyshuar për këtë ngjarje mund të jetë ish-bashkëshorti shqiptar i gruas, por pas hetimeve të shpejta nuk ka rezultuar një gjë e tillë

Advertisement

Policia ndodhet në kërkim të autorit.

Advertisement