Lajmet e fundit

“E Gjeta Berishen Të Përl.Otur Në Zyrë, Nervat Iu Prishën Nga…”. Bamir Topi Zbërthen Prapaskenat E Errëta Që Do Tr.Ondisin Politikën..!!

 

“E gjeta Berishen të përl.otur në zyrë, nervat iu prishën nga…”.
Bamir Topi zbërthen prapaskenat e errëta që do tr.ondisin politikën..!!

 

Ish-presidenti, Bamir Topi ka dhënë një intervistë për emisionin “Kojshia Show”, ku ka bërë një rrëfim të hapur për karrierën e tij politike duke zbuluar dhe detaje të pathëna më parë…Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

 

Ndër të tjera, Topi bëri një rrëfim edhe për ish-kryeministrin Sali Berisha, që sipas tij është një ndër personat të cilët ka kontribuar më shumë në politikën shqiptare..Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…