Lajmet e fundit

Eduarti Burrë Për T’u Pirë Në Kupë/ Ja Surpriza E Bukur Që I Bën Arbanës: U Gajasën Të Gjithë, Lum Si Ajo…

 

Eduarti burrë për t’u pirë në kupë/ Ja surpriza e bukur që i bën Arbanës: U gajasën të gjithë, lum si ajo…

 

Moderatorja Arbana Osmani dhe regjisori Eduart Grishaj janë kthyer në një ndër çiftet më të këndshëm të ekranit, që s’e kanë asp ak p rob lem ta nda jnë me ndjekësit përditshmërinë e tyre.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

Edi gatoi sushi për familjen dhe sigurisht që nd au dhe një foto në llogarinë e tij në Instagram. Por çfarë na bëri të qeshim është fakti që ai u fut në llogarinë e Arbanës dhe i bëri vetes një super koment: “Lum kjo ça fati”- shkroi ai nga llogaria e partneres.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..