Lajmet e fundit

Sikur Ishin Shoqe Të Ngushta Këto/ Xhemi I Nxjerr Foton Skandaloze Arbanës: Të Jenë Zënë Bashkë?!

 

Djali i Arbana Osmanit, Joni festo ditëlindjen disa dite me pare. Moderatorja publikoi disa fotografi të shkrepura ndër vite me të birin, disa prej të cilave të papublikuara më parë.

 

Përkrah këtyre imazheve, Arbana shkroi dhe disa fjalë të ëmbla: “Vetëm Zoti e di sa të dua o Joni! Happy birthday jeta ime”.Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

 

Por ditëlindja nuk është mbyllur me kaq, pasi moderatorja i ka organizuar një festë vogëlushit të saj dhe këtë e ka zbuluar Xhemi Shehu. Kjo e fundit ka publikuar një fotografi të Arbanës në Instastory, në të cilën shihet e veshur me një fustan të kuq ndërsa mban gjithashtu dhe një shpa të në dorë.Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

 

Madje ajo ka bërë dhe shaka me faktin që Arbana shfaqet me sh patë në dorë. “Nga sot e tutje, nuk do të mërzis më kurrë”, ka shkruar me humor Xhemi krahas fotos.