Lajmet e fundit

U Tallën Me Peshën E Vjosa Osmanit, Reagon Duda Balje: Ajo Është Gruaja Më E …!!!

 

U tallën me peshën e Vjosa Osmanit, reagon Duda Balje: Ajo është gruaja më e …!!!

 

Deputetja e Kuvendit të Kosovës nga komuniteti boshnjak, Duda Balje ka reaguar pasi deputeti i PDK-së…Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

Ardian Kastrati ka publikuar një pjesë të një përshkrimi satirik të veprimtarit të çështjes shqiptare, Faik Konicës, në kohën sa po votohej Vjosa Osmani për presidente në Kuvend.Balje përmes një postimi në Facebook ka thënë se presidentja Osmani është gruaja më pozitive, stabile dhe më e bukur që ajo njeh.