Lajmet e fundit

Aida Shtino ngre alarmin: E keni mendjen te Ukraina, në Durrës ka hyrë një rrymë shumë e rrezikshme…

 

Teksa në çdo cep të botës po flitet për luftën, edhe në mediat shqiptare nuk mungojnë detaje dhe zhvillimet e fundit.
Por gazetarja Aida Shtino ka bërë një reagim e alarmuar në profilin e saj në Facebook.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

Ajo shprehet se duhet të kemi më shumë vëmendjen në vendin tonë duke treguar se të rinjtë po kryejnë rituale satanike të rrezikshëm për jetën në varrezat e Durrësit.
Statusi i plotë:Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

Se ju ka ngelur mendja tek Ukraina dhe ajo qe ndodh aty, por doja tiu pyesja a dini gje per ritualet satanike qe behen ne varrezat e Durresit…???
A jeni ne dijeni se ne Shqiperi ka hyre nje rryme shume e rrezikshme , qe po rekruton te rinjte tane ne rituale te tilla…?
Apo cna duhet ne, si thoni larg eshte Durresi kemi me afer Ukrainen…Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

A me qe ra fjala, sot e pate foton e rradhes se Zelenskit , kete here doli me gruan, se duhej te dinim edhe me ke eshte martuar…
Kujdesuni per femijet tuaj po e perseris , jo me larg se tre dite u kapen disa te rinj qe kryenin rituale satanike te rrezikshme per jeten e tyre dhe jo vetem !!!