Lajmet e fundit

Arbana e fsheh, Edi i tregon barkun e rrumbullakosur nga Maldivet…

 

Arbana po i kalon pushimet pas “Big Brotherit” në Maldive me Edin dhe dy fëmijët. Gjatë kësaj kohe moderatorja ka postuar plot foto e video duke na treguar parajsën ku po i kalon pushimet.

 

Momentalisht Arbana është në pritje të ëmbël me fëmijën e saj të tretë dhe në fotot e publikuara është përpjekur ta fsheh barkun me ndonjë këmishë të gjerë.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

Megjithatë ajo nuk i ka shpëtuar një videoje të publikuar nga Edi në Instastory.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

Moderatorja shfaqet duke ecur dhe mund të shohim qartë barkun e rrumbullakosur me fustanin portokalli.