Lajmet e fundit

Leonora Jakupi festoi ditëlindjen, sa vite mbushi ajo…

Këngëtarja, Leonora Jakupi diten e djeshme festoi ditëlindjen e saj të 42-të, duket se për të mosha është vetëm një numër, pasi gjithmonë është në super formë dhe shumë elegante.

 

Jakupi ka marrë urime të shumta nga miqtë, kolegët dhe fansat e shumtë.

 

Ndërkohë kujtojmë se Leonora foli për herë të parë edhe për personin që i ka vjedhur zemrën, bashkëshortin e saj, më të cilin ka nëntë vite e martuar.

 

Jakupi tha se përveç saj, edhe partneri dëshiron të qëndrojë larg syrit të medias, prandaj në rrjetet e saj sociale, nuk ka asnjë foto apo video me të.