Lajmet e fundit

Pamjet të këputin shpirtin/ Gratë shtatzëna flene në bodrume: Ja si po vijnë në jetë bebet në Ukrainë

Advertisement

Teksa Kievi është i rrethuar nga forcat usht arake ruse, autoritetet në kryeqytet i bëjnë thirrje qytetarëve të qëndrojnë brenda në banesat e tyre dhe mundësisht nëntokë.

 

Siç shihet në pamjet e publikuara nga BBC, një mternitet në Kiev e ka kthyer bo drumin në një pavion mjekësor për gratë shtatzëna.DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE…

Advertisement

 

Pamjet tregojnë qartë gratë të cilat janë në pritje të bebeve të tyre dhe disa nga banorët më të rinj të Kievit, janë strehuar në bodrumin e spitalit.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Advertisement
Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

Advertisement