Lajmet e fundit

Altin Basha Ndan Salsano Rrapin Nga Bashkëshortja? Zbulohet Çfarë Ka Ndodhur…

 

Mbremjen e kesaj jave Portokalli ka filluar sezonin e ri me shume ndryshime. Ky eshte sezoni i dyte qe nuk behet nga regjisori Altin Basha dhe moderatore ne vend te Xhemi Shehut dhe Eneda Tarifes eshte Fioralba Ponari.

 

Nderkohe qe Salsano Rrapi vazhdon te jete nder te paktet persona qe i kane qendruar besnike spektaklit te humorit. Por duket se regjisori Altin Basha ka ndare Salsanon nga bashkeshortja.Shty’p ha psiren rek.lamuese me poshte per te lexuar lajmin ne vazhdim.. ↓↓

 

Mbremjen e sotme ne Abc news Basha ka filluar emisionin e ri te humorit ku ne kastin e aktoreve eshte edhe bashkeshortja e Salsano Rrapit Erjona Kakeli.
Ajo nuk ka qene pjese e Portokallise por ka pranuar ftesen e Kosheres.