Lajmet e fundit

E Fundit : Habit Vajza E Ish-Deputetes Shqiptare Me Deklaratën E Saj: S’kam Shkuar Me Njeri Jam Akoma E Paprekur!!

 

Habit vajza e ish-deputetes shqiptare me deklaratën e saj: S’kam shkuar me njeri jam akoma e paprekur!!

 

Habit vajza e ish-deputetes shqiptare me deklaratën e saj: S’kam shkuar me njeri jam akoma e paprekur!!Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

 

Vajza e ish-deputetes shqiptare, Albina Dedës, Ada Deda është shumë e njohur si modele. Së fundmi e ftuar në “Expuls” ajo ka treguar se puthjen e parë e ka dhënë në moshën 17 vjeçe.Jo vetëm kaq por gazetari Ronaldo Sharka e ka ng acm uar bukuroshen, duke e pyetur se në ç’moshë e ka humbur vi rgjë rinë. Ajo ka thënë: Unë jam ende e v irgjër.