Lajmet e fundit

E pabesueshme, Kush po e puth Arta Elezajn? (VIDEO)

Arta Elezaj është njëra ndër personazhet që komentohet më së shumti në show bizin shqiptar.

 

Postimet e saja janë ato që marrin më së shumti vëmendje, Arta vjen vazhdimisht provokative dhe kjo e bën atë të bie në sy e të bëhet kryefjalë e mediave rozë.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

Ndërkaq ajo që ra në sy së funmi është një video që ka postuar Arta ku shihet me qenin e saj.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

Si duket për Artën qeni i saj është ai që po e ia përmbush dashurinë. /Kosovarja/