Lajmet e fundit

I ka ikur mendja e kokës/ Arbana ble shapkat e plazhit që kushtojnë sa qimet e kokës…

Advertisement

Pas udhëtimit me stafin e Big Brother Vip, Arbana ka vendosur tc pushojë me të vegjlit e saj dhe Edin. Arbana nuk e ka zbuluar vendin, ndonëse nga fotot dhe videot, destinacioni i zgjedhur prej saj ngjan shumë me Maldivet.

 

Fotot e saj me familjen kanë vazhduar edhe sot, e me siguri do vazhdojmë të shohim copëza nga ditët e tyre buzë oqeanit.

Advertisement

 

Sot ajo ka publikuar një album fotosh ku ranë në sy shapkat Prada që ka veshur. Nga një kërkim i thjeshtë zbuluam se ato kushtojnë plot 1160 AUD. Ato janë pjesë e koleksionit të ri të markës luksoze.

Advertisement

 

Kujtojmë se momentalisht moderatorja është në pritje të ëmbël me fëmijën e saj të tretë, gjininë e të cilit nuk e ka zbuluar ende.

Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

 

Moderatorja Arbana Osmani, e cila zbuloi se është në pritje të një fëmije pikërisht në finalen e madhe të BBV1, zbuloi se Big Brother VIP 2 do të vijë në fund të janarit të vitit të ardhshëm.

Advertisement

 

Kujtojmë se BBV1 i kaloi të gjitha pritshmëritë dhe sigurisht që fitimet ishin po ashtu tejet të mëdha për vetë TCH dhe orgnizatorët.

Advertisement