Lajmet e fundit

La Burrin Mekanik Për Mark Frrokun? Ish-Deputeti I Hapi Lokal, Rudina E Falenderon: Është I Zgjuar, Besoi Tek Unë(Video)

La burrin mekanik për Mark Frrokun? Ish-deputeti i hapi lokal, Rudina e falenderon: Është i zgjuar, besoi tek unë(Video)

 

Rudina e falenderon: Është i zgjuar, besoi tek unë(Video)

 

Në një video të postuar në rrjetet sociale, gjatë një darke inaguruese të lokalit të saj të ri në zonën e Misto Mames, ajo shprehu falenderimin e saj për “Markun”.Shty’p ha psiren rek.lamuese me poshte per te lexuar lajmin ne vazhdim.. ↓↓

 

“Si fillim falenderoj Markun që besoi tek unë, është i zgjuar” tha Rudina para të pranishmëve duke mos kursyer batutat dhe komplimentet për të, pasi ai investoi tek restoranti që ajo hapi