Lajmet e fundit

Merkel “Dridhë“ Serbin E Vuçiqin, Ju Nuk Guxoni Ti Prekni Më Shqiptarët E Kosovës Ata Janë Në Tokën E Tyre…

Advertisement

 

Merkel “dridhë“ Serbin e Vuçiqin, ju nuk guxoni ti prekni më shqiptarët e Kosovës ata janë në tokën e tyre.

Advertisement

 

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, i cili ndodhet për vizitë në Gjermani, pas takimit me kancelarin Angela Merkel tha se “i kuptova mesazhet” dhe se do të punojë për zgjidhjen e problemit të Kosovës, e citojnë atë mediat e Beogradit.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

 

Angela Merkel pas bisedës me Vuçiqin tha se shqiptarët e kosovës jan vendas në tokën e tyre. Prandaj pjesërisht u morëm me çështjen, zgjidhjet me marrëveshje për Kosovën”.

Advertisement
Advertisement