Lajmet e fundit

Një Herë Flet Por I Habit Të Gjithë, Albi Nako: Kam Mbajtur Gjarprin Në Krevat, Nuk E Kisha Grua. Kur Nëna Ime E Pa, Tha…

Advertisement

 

Albi Nako ka treguar një histori personale duke i habitur të gjithë, ndersa ishte i ftuar ne Opinion per te folur mbi temen “Dashuria per kafshet”.

 

Koreografi i njohur Albi Nako, tha se ka jetuar 10 vjet me një Piton me të cilin edhe ka fjetur.

 

“E kam mbajtur edhe në krevat unë. Nuk është se e kisha bashkëshorte jo. Por vija unë në darkë në shtëpi, doja t’i kushtoja kohë dhe e merrja dhe një herë kam qenë përmbys duke parë televizor dhe më ka zënë gjumi fiks siç është ajo shprehja me gjarprin në gji. Kështu kulaç komplet.Shty’p ha psiren rek.lamuese me poshte per te lexuar lajmin ne vazhdim.. ↓↓

Advertisement
Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

 

Ishte nën mua. Nuk reagonte fare”, ka treguar Albi , ndersa shtoi se kur e pa nena e tij, mendoi se Albi ishte çmendur.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Advertisement

Advertisement