Lajmet e fundit

‘Nuse Në Shkodër’, Marina Fara Zyrtarizon Lidhjen Në Dubai Me Biznesmenin

 

Marina Fara po shijon historinë e saj të dashurisë me biznesmenin shkodran.

 

Prej pak kohësh çifti ka zyrtarizuar këtë marrëdhënie dhe tashmë nuk i fshihen më syrit të publikut, shkruan Ballkanweb.
Ka qenë vetë vajza e Eli Farës që ka publikuar foto nga pushimet e tyre.Shty’p ha psiren rek.lamuese me poshte per te lexuar lajmin ne vazhdim.. ↓↓

 

Ashtu si jemi mësuar ta shikojmë, ajo nuk i ka kursyer pozat ‘hot’.
Si gjithnjë brunia se ksi di sesi të ngrejë temperaturat me pozat se ksi edhe në dimër.
Por, ndryshe nga herët e tjera, ajo s’i ka kursyer edhe pozat me partnerin.
Duket se marrëdhënia mes të dyve është drejt kurorëzimit.
Madje çifti ka planifikuar dasmën, e cila do të mbahet sipas traditave, po në Shkodër.Shty’p ha psiren rek.lamuese me poshte per te lexuar lajmin ne vazhdim.. ↓↓

 

Çifti është njohur mes miqve të përbashkët dhe tashmë Marina është prezantuar si “nusja në Shkodër” e familjarëve të Alis.
Por kush është djaloshi që ka fituar zemrën e bukuroshes seksi?
Alis Hysa, vëllai i ish-kampionit të boksit Nelson Hysa, është mes personave të arrestuar nga policia me urdhër të Prokurorisë së Përmetit pasi u kap në përgjimet e dosjes “Mezhgorani”.

 

Lidhja e Alis Hysës me modelen Marina Fara, vajzën e këngëtares Eli Fara, ka bërë që policia të mësyjë edhe në shtëpinë e saj për kontroll.

 

Nga kontrolli në shtëpi, nuk është gjetur asnjë send i paligjshëm.
Në përgjimet e bëra nga prokuroria ka dalë se Marina ka pasur kontakte të shpeshta telefonike me njërin nga të ndaluarit, pikërisht Alis Hysën.DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE…

 

Mësohet se në përgjime, vajza e këngëtares ka emrin e saj të gjendjes civile, Roxhensa Vangjush Kapurani, ndërkohë pas pagëzimit ajo ka ndryshuar emrin, njëkohësisht ka hequr dorë edhe nga mbiemri i të atit. Bëhet me dije se Marina Fara ka pasur kontakte të shpeshta telefonike me Alis Hysën, madje një rast vajza e këngëtares e ka ndihmuar Hysën edhe t’i largohet policisë.

 

Alis Hysa ka qenë duke u ndjekur nga policia, pasi në makinën me të cilën ai udhëtonte bashkë me një person tjetër, po transportohej një sasi e madhe lënde nar kotike.

 

Por, sapo ka vënë re se makina e tyre po ndiqej nga policia, Alis Hysa dhe shoku i tij e kanë braktisur atë dhe janë larguar për disa minuta në këmbë.Shty’p ha psiren rek.lamuese me poshte per te lexuar lajmin ne vazhdim.. ↓↓

 

Në një moment, siç ka dalë në përgjime, Alis Hysa ka marrë në telefon të dashurën e tij, Marinën, e cila e ka marrë me makinën e saj bashkë me shokun dhe i ka larguar nga vendngjarja. Mesa duket, gjithçka është sqaruar nga organet e drejtësisë, dhe tashmë Marina dhe Alisi mund të shijojnë dashurinë e tyre.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…