Lajmet e fundit

Zbulohet Arsyeja Pse U Nda Djali I Arditit Nga E Fejuara/ Ja Mori Mendjen Një Femër Tjetër: Ja Kush Është Ajo…

Advertisement

 

Jon Gjebrea është djali i Ardit Gjebresë, i cili në mënyrë të pavarur është pjesë e televizionit, njihet për aftësitë e muzikës me artistët dhe këngëtarët, marrdhënia e krijimit gjatë punës në paskuinta çdo vit me festivalin e babait, “Kënga Magjike”.

 

Rreth dy vite më parë, Joni u fejua me dashurinë e tij para disa vitesh, Merlin Haxhiymeri. Çifti zgjodhën të përfundojnë lidhjen në përvojën e martesës së prindërve të tij, Ardit Gjebresë dhe Anilës.

 

Ata nuk ndjekin më tej-tjetër në “Instagram” dhe Merlin fshiu të gjitha fotot me djalin dhe moderatorin. Ajo mban vetëm imazhet me motrën e Jonit, Anën. Nga postimet e fundit që ka bërë, Merlin e deklaron veten si single pasi që nuk ka ka unazën, me të cilën ju Jon propozoj për martesë.Shty’p ha psiren rek.lamuese me poshte per te lexuar lajmin ne vazhdim.. ↓↓

Advertisement

 

Menjëherë pas fejesave, çifti dhe nisja jashtë shtetit për një jetë të re, por me sa duket kjo ndarje e ka rikthyer Merlin në Tiranë, ku edhe ka nisur të punojë në profesionin e saj. Pas dy vitesh fejesë, zgjidhja e dy të rinjve të dashuruar duket se ka marrë fond.Shty’p ha psiren rek.lamuese me poshte per te lexuar lajmin ne vazhdim.. ↓↓

Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

 

Çifti i bukur, Jon dhe Merlin, poston shumë foto me krahun tjetër-në rrjetin social, nëse ato nuk ekzistojnë më shumë në profilin e tyre, pasi kisha zhdukur. Ishte ky fakt që ngriti dyshimet se çifti nuk ishin më bashkë. E pavarësisht faktit se ata s’janë më bashkë, Ardit Gjebrea nuk e ka larguar nga aftësia e tij ish-nusen dhe djalit, pasi ai vazhdon të ndjekë personin e zemrës që ndjek, që e numëron me gishtat e dorës.
Ndërkohë që ç’po ndodh me jetën e Jonit, nëse keni një biznes të pastër, por postoni ndërkohë që postoni foto të tjera nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës?

Advertisement
Advertisement