Lajmet e fundit

Delinda Disha Befason Para Femijeve :Burri Nuk Me Zh.Vesh Më, Ka Filluar Të Më

Advertisement

 

E ftuara e parë e sezonit të katërt të spektaklit “Në ku.rthin e Piter Pan” ishte aktorja e humorit Delinda Disha, e cila nuk i shpëtoi pyetjeve “pikante”, që zgjodhi t’i përgjigjej me humor.

 

“Mua mami më ka thënë që burri jot është stilist të Klani. Po ai të vesh, edhe të zhvesh?”, e pyeti një nga fëmijët.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Advertisement

 

“Shiko zemra ime, unë bashkëshortin tim e kam njohur duke më veshur dhe duke më zhv.e.shur në skenë, sepse ai është kostumograf. Po tani ka bërë pak ftohtë dhe vetëm më vesh, nuk më zh.v.esh”, u përgjigj Delinda.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

Advertisement