Lajmet e fundit

Haradinaj:Kam informacione, Serbia “po kthehet” fuqishëm në Kosovë

Ramush Haradinaj, kryetar i Aleancës për Ardhmërin e Kosovës, ka kritikuar qeverinë e Kosovës rreth çështjes se mallrave që vijnë nga Serbia në Kosovë.

 

Haradinaj ka deklaruar se pas heqjes së taksës Serbia është duke u kthyer fuqishëm në tregun e Kosovës, shkruan lajmi.net.

 

Kreu i AAK-së ka kritikuar qeverinë Kurti duke bashkangjitur në statusin e tij një grafik që tregon vlerën e mallrave të importuara në Kosovë nga Serbia.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

Ai përmes një postimi në Facebook, ka pyetur se: Ku mbet sllogani i Kurtit “mbroje tëndën”?Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…