Lajmet e fundit

Pas Shumë Vitesh Rikthehet Këngëtarja Nertila Koka Dhe Nuk Do Ta BESONl Se Ku Do Ta SHlKOJMË

 

Nertila Koka mbetet një nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar i cili padyshim e ka ndjerë mungesën e saj prej vitesh. Nertila e bëri debutimin e saj të parë në muzikë në moshën 17-vjeçare kur mori pjesë në Koncertin e Pranverës.

 

Këngëtarja u shkëput nga skena në vitin 1991 dhe prej vitesh jeton në Suedi me familjen.

 

Mirëpo së fundmi Nertila ka vendosur të rikthehet, jo me këngë, por në një mënyrë tjetër.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

“Blitz.al” ka zbuluar se Nertila ka hapur një kanal në Youtube ku publikon video me receta të ndryshme gatimi.
Ditën e djeshme, Nertila ka publikuar videon e saj të parë dhe ka njoftuar se do postojë edhe receta të tjera.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…