Lajmet e fundit

Sot E Pasur Dhe E Bukur,Por Si Ishte AIketa Vejsiu Para 16 Vitesh?! Ja Foto E RraIIë

 

Sot e pasur dhe e bukur,por si ishte AIketa Vejsiu para 16 vitesh?! Ja foto e rraIIë

 

Ajo sot është një ndër femrat më të dashura të ekranit por gjithashtu edhe një biznesmenet e suksesshme.
Por si dukej para 16 vitesh Alketa Vejsiu?

 

Ajo ka postuar një fotot në rrjetet sociale, teksa shihet po kaq e bukur sa sot.Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

 

“16 vjet me pare… Njera nga ju, nje si te gjithe ju… vazhdoj te jem”, shkruan Alketa.Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…