Lajmet e fundit

Zbardhet Dokumenti, Ja Si GJYSHl I Grida Dumës Ndryshoi Mbiemrin Dhe…

Advertisement

 

Zbardhet dokumenti, Ja si GJYSHl i Grida Dumës ndryshoi mbiemrin dhe…

 

Në historinë e familjes së Grida Dumës është zbuluar një fakt interesant. Të paktën deri në vitin 1948, familja e saj e ka pasur mbiemrin Suma. Më pas gjyshi i Grida Dumës e ka ndryshuar mbiemrin nga Suma në Duma.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Advertisement

 

Këtë gjë e vërteton edhe ky dokument, në të cilin përmendet Bajram Suma, vëllai i gjyshit të ish-deputetes demokrate. Për shkak të konotacionit ne gativ, familja e Gridës më pas vendosi ta ndryshojë mbiemrin, duke e bërë Duma.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Advertisement
Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

Advertisement