Lajmet e fundit

Putin po v’des nga ka.ncerí në zorrën e trashë, detaje rreth gjendjes së presidentit rus!

Presidenti i Rusisë, Vladimir Putin raportohet se vuan nga ‘kan.ceri i zorrës së trashë’. Ky lajm e ka zënë sot ballinën kryesore të tabloitit britanik “Daily Star“, e cila thirret në burime nga Pentagoni.

 

“Besohet se ‘fytyra e tij e fryrë’ është një shenjë se ai po merr ilaçe kímíoterapie ose steroide. Shprehja e tij.
“Besohet se ‘fytyra e tij e fryrë’ është një shenjë se ai po merr ilaçe ki.mioterapie ose steroide. Shprehja e tij pa buzëqeshje tregon se ai është në dhimbje të vazhdueshme”, shkruan kjo medie, duke u thirrë në burimet amerikane.

 

Një ish-oficer i inteligjencës ushtarake që tani punon në Pentagon ka deklaruar se analistët kanë studiuar Putinin, 69 vjeç, dhe besojnë se ai është i sëmurë rëndë.
“Në të kaluarën e kemi parë të buzëqeshë, por në vitin 2022 ka pak foto ku ai duket i lumtur”.

 

“Vështrimi i tij sugjeron se ai ka dhimbje dhe njerëzit tanë sugjerojnë se shikimi i tij i zemëruar ka shumë të ngjarë si rezultat i vuajtjes së tij”.
“Njerëzit tanë kanë besim se ai është i sëmurë – ai është i shqetësuar për Covid-in pasi mban stafin e tij në distancë.”, citohet të ketë thënë burimi.

 

Putin urdhëroi pushtimin e Ukrainës të enjten, më 24 shkurt.
Që atëherë ai e ka vënë në gatishmëri të lartë parandalimin bërt.hamor të Rusisë, duke ngritur frikën se Iufta bërthamore mund të jetë afër./Kosovarja