Lajmet e fundit

Ju Kujtohet Joleza? Dikur Zgjohej Tek Apartamenti I Tahirit, Sot Në Hotelet E Italisë Me 1000€/Nata

 

Joleza Koka… ju kujton gjë ky emër? Disa mund të stepen për një moment, e disa të tjerë mund të thërrasin njëzëri “Ju bëfsha gjeneratën!”.

 

Është pikërisht ajo, ish-kryetarja e FRESSH e cila fliste për zgjimet në apartamentin e Tahirit, por tashmë me stekë të rritur e ka çuar stekën e zgjimit në hotelet me 1000€/nata të Lago di Como në Itali, i ashtuquajtur destinacioni i VIP-ave shqiptare.
Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

Nuk dihet burimi i këtyre lukseve të çm.end.ura të ish-kryetares së të rinjve socialistë dhe njëkohësisht mikes së Erion Veliajt, Spiropalit dhe Xhaçkës, tek MJÁFT së bashku me bashkëshortin e saj Laert Kokën.
Duke hapur hapesiren rek.lamuese me poshte keni mundesi ta lexoni lajmin e plote

 

Rikujtojmë se nëpërmjet një emisioni investigativ u vërtetua se Joleza nuk shkonte asnjë ditë në punë teksa mbante postin e këshilltares në Ministrinë e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, dhe paguhej me taksat tona. Shpresojmë që luksi i Jolezës të mos jenë paratë e popullit të va rfër shqiptar të paktën…
Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

 

Qytetari shkruan:
“Prsh Joq. Joleza shijon lukset tash qe u fut tahiri ne burg. E ka lene ne duar te sigurta pasurin haha.”
Shtyp hapësiren rek.lamuese me poshtë dhe shikoni fotot: