Lajmet e fundit

Pamje Kur Marina Vjollca Garonte Për T’u Bërë Velinë E “Fiks Fare”, Sa Ka Ndryshuar Prezantuesja Shqiptare?

 

Moderatorja nga Shqipëria, Marina Vjollca, është bërë pjesë e ekranit dhe një nga emrat më të dashur në showbiz prej shumë vitesh. Por, ajo si shumë vajza të njohura tashmë për publikun ka nisur karrierën si velinë. Áto nisën në “Shtojzovallet”, emision veror që udhëtoi në gjithë Shqipërinë për të përzgjedhur velinat e “Fiks Fare”.
Shtyp hape.siren rekl.amuese më poshtë dhe lexo lajmin e plote

 

E në programin tjetër, “Ëndërrtjerësit”, që ka nisur transmetimin këto ditë kanë komentuar e treguar se si dukeshin në audicione velinat e “Fiks Fare”. Ylli i “Klanifornia” duket se ka bërë një ndryshim të madh në pamje me disa ndërhyrje.
Shtyp hape.siren rekl.amuese më poshtë dhe lexo lajmin e plote

 

Biondja shihet se i është nënshtruar disa operacioneve pavarësisht se nuk e ka mohuar e as pohuar ndonjëherë. E njëjta duhet cekur se u bë nënë për herë të parë në muajin nëntor, gjersa iu rikthye televizionit vetëm disa javë më vonë.
Hap mar.keti.ngun me poshte dhe shikoni fotot ne linkun ne vazhdim: