Lajmet e fundit

Aida Shtino Shfaqet E Pikëlluar Si Asnjëherë Më Parë, Ta Prek Zemrën Me Fjalët: I Shikoj Këto Pamje Dhe Më Këputet Shpirti, Nuk Do Fal…

 

Gazetarja e njohur Aida Shtino ka dhënë një mesazh të fortë në rrjetet sociale lidhur me përd hun imin e fëmijëve.

 

Rikthehet Aida Shtino: Në politikë u futa për të gjetur njerëzit e humbur – Gazeta Express

 

Shtino shpreh hapur pengun që ka për shumë fëmijë që i ka kërkuar për shumë vite në emisionin ‘Njerëz të humbur’ dhe vijojnë akoma të jenë të z hduk ur. Shtino thotë se ky fenomen është virusi i vërtetë i kësaj bote.DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE…

 

Postimi i Aida Shtinos
Ky eshte virusi i vertete i kesaj bote… Ne mundet te durrojme çdo gje…madje edhe maskat…por kurrsesi nuk mundemi te durrojme per dhu nimin e femijeve…. Nuk do te falim askend per ate qe ju kane bere femijeve…per ta nuk ka falje.Shty’p ha psiren rek.lamuese me poshte per te lexuar lajmin ne vazhdim.. ↓↓

 

I shikoj keto pamje dhe me keputet shpirti…Kujtoj te gjithe ata femije te humbur, qe une i kerkoja per kaq vite ne emisionin tim dhe qe edhe sot e kesaj dite rezultojne te humbur…Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…