Lajmet e fundit

Del Rrallehere Me Te/ Rudina Magjistari Publikon Nje Foto Me Bashkeshortin , Ja Si Duket Cifti I Lumtur…

Advertisement

 

Rudina Magjistari eshte dhe mbetet nje nder moderatoret me te dashura nga ky publik. Me punen e palodhshme ajo arriti te kete sukses ne profilin e saj te punes si drejtuese e emisioneve ne televizionin shqiptar.

 

Rudina eshte teper aktive ne rrjetet sociale, ku shpesh e shohim te publikoje foto dhe ti ndaje me miqte e saj te instagramit , foto nga rutina ,puna ,apo jeta e saj. Por rrallehere e shohim moderatoren tone te dashur te publikoje foto me bashkeshortin e saj.Shty’p ha psiren rek.lamuese me poshte per te lexuar lajmin ne vazhdim.. ↓↓

Advertisement

 

Kohet e fundit, Rudina ndau me miqte e saj ne rrjetin social instagram, disa foto me bashkeshortin e saj, nga shtepia e tyre moderne. Cifti duken shume te lumtur ne fotot qe Rudina ka publikuar.Shty’p ha psiren rek.lamuese me poshte per te lexuar lajmin ne vazhdim.. ↓↓

 

Ne i urojme dite te bukura dhe plot lumturi se bashku.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Advertisement