Lajmet e fundit

“E Vështirë Por Jo E Pamundur”, Eni Çobani Vendos Seriozisht Të Dobësohet Dhe E Paska Gjetur Mënyrën…

 

“E vështirë por jo e pamundur”, Eni Çobani vendos seriozisht të dobësohet dhe e paska gjetur mënyrënEni Çobani ka vendosur të dobësohet dhe për këtë ka kërkuar ndihmën e trajnërit Edmond Stafa, duke i hyrë palestrës.

 

Juristja më e njohur në Shqipëri, Eni Çobani ka marrë përfundimisht vendimin serioz për t’u dobësuar. Ajo ka postuar një video në rrjete sociale, ku shfaqet e hipur në biçikletën e palestrës, përkrah trajnerit Edmond Stafa.Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

 

“E vështirë por jo e pamundur, këtë herë seriozisht,”- shkruan Eni Çobani përkrah videos së postuar. Me sa duket juristja kërkon të vijë sa më në formë për këtë sezon të ri televiziv.