Lajmet e fundit

Ehh Thuaj/ Dikur Dilte Pa Rroba Fare Në Plazh Me Ramën, Sot Ka Marrë Për Burrë Shokun E Tij..

Advertisement

 

Ministrat e kabinetit “Rama”, janë njëri më i pasur se tjetri. Ky konstatim vjen sipas të dhënave që ata kanë deklaruar pranë ILDKPKI, megjithëse jo të gjithë ministrat kanë qenë transparent me pasurinë.

Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0

 

Kur dy gratë e Ramës bëhen bashkë, ç’po diskutojnë Linda Rama dhe Delina Fico – FaxWeb

 

Blendi Çuçi është një nga ministrat që rezulton i “m byt ur” në pasuri. Çuçi mori detyrën e Ministrit të Bujqësisë dhe Zhvillimit Rural në janar 2019.

 

Kujtojmë se Çuçi është bërë pjesë e strukturave drejtuese të PS-së që në vitin 2007, kur u zgjodh anëtar i Asamblesë Kom­bëtare të PS-së dhe kryetar i Komisionit të Asam­blesë për Çështjet e Pushtetit Vendor.

Advertisement

 

Përveç se për pozicionet politike që ka mbajtur nën logon e PS -së, emri i Blendi Çuçit, është lakuar edhe kur nisi bashkëjetesën me ish të dashurën e kryeministrit Edi Rama, Delina Fico, e cila sot është bashkëshortja e tij. Por Fico është vajza me të cilën dikur Rama doli pa asnjë rrobë në trup me të në plazh.

Advertisement

 

Ky aspekt nuk është se përbën problem për të, pasi shpesh e kemi parë të lumtur në krah të Ramës.
Mori për grua ish-të dashurën e Ramës/ Nga pylli tek apartamentet, pasuria marramendëse Blendi Çuçit | CNA.AL

Advertisement
Advertisement