Lajmet e fundit

Kaq E Pati Edhe Ndryshimi, Najada Çomo Kthehet Sërish Në Origjinë Me Flokët E Kuqe Dhe Vetullat E Zeza (Foto)

Advertisement

 

Kaq e pati edhe ndryshimi, Najada Çomo kthehet sërish në origjinë me flokët e kuqe dhe vetullat e zeza (Foto)

 

Mjekja e njohur, gjithashtu kandidatja për deputete e Partisë Socialiste për qarkun e Tiranës, Najada Çomo duket se nuk është ‘pro’ ndryshimit.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Advertisement

 

Në një intervistë për emisionin “E diell” ajo është shfaqur sërish me flokë të kuqe, ashtu siç jemi mësuar gjithmonë ta shohim.
Siç duket edhe nga fotot e mëposhtme, Çomo duket se ka vendosur të rikthehet në “indentitet

Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0
Advertisement