Lajmet e fundit

Kështu Nuk E Keni Parë Sali Berishën, Ecën Vetëm Në Rrugë Dhe I Pikëlluar: Ja Çfarë I Ka Ndodhur….(Video)

Advertisement

 

Kështu nuk e keni parë Sali Berishën, ecën vetëm në rrugë dhe i pikëlluar: Ja çfarë i ka ndodhur….(Video)
Prej disa kohësh ish-kryeministri Sali Berisha nuk ka qenë aktiv në jetën publike.

 

Former Albanian Prime Minister, Sali Berisha at the Iranian Gathering in Paris | People’s Mojahedin Organization of Iran (PMOI/MEK)

 

Por, kohët e fundit është parë duke qëndruar në vilën e tij tek Gjiri i Lalzit.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Advertisement

 

Në videon e publikuar, Berisha duket i përhumbur ndërkohë që qëndron në rrugë. Ai nuk është i shoqëruar nga një person tjetër dhe mesa duket po lëviz i vetëm.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0
Advertisement

Advertisement