Lajmet e fundit

Moderatorja e dashur e Top Channel jep lajmin e bukur, urime nga ne…

Advertisement

 

Moderatorja e njohur, Dojna Mema dhe këngëtari Vlashent Sata, do të bëhen prindër për herë të parë. Lajmin e ka bërë të ditur vetë Dojna e cila ndau me të gjithë fansat dhe ndjekësit e saj një video shumë të ëmbël në “Instagram”, ku shfaqet me barkun e rrumbullakosur.

 

Moderatorja ka treguar se është 16 javëshe dhe nuk gjen dot fjalët për ta përshkruar këtë moment. “Fjalet s’me mungojne kurre, por qe te pershkruaj ate qe ndiej tani,do te me duhej ti krijoja. Ndaj po te le ty mam te flasesh, me rrahjet e zemres sate ? #16weeks”, ka shkruar ajo krahas videos. Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Advertisement
Advertisement
mgid.com, 793143, DIRECT, d4c29acad76ce94fgoogle.com, pub-2441454515104767, RESELLER, f08c47fec0942fa0
Advertisement

 

Rikujtojmë se Dojna dhe Vlashenti janë bashkë si çift prej më shumë se 3 vitesh. Këngëtari gjithashtu i ka propozuar moderatores për martesë dhe përgjigjja e saj ishte “gjithmonë po”.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

 

Lajmi ëmbël u bë publik nga vetë prezantuesja në një video të publikuar në “Instagram”. Në dorën e saj dukej dhe unaza e propozimit, e cila ra në sy menjëherë.

Advertisement
Advertisement